vko 34

19.elo

20.elo

21.elo

22.elo

23.elo

24.elo

25.elo

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:15 

9:30-10:30

9:30-10:45

9:30-10:30

9:30-10:30

 

 

 

18:30-19:30

16:30-17:15

KeuPa 18:30

 

 

 

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

 

 

21:15-22:15

21:15-22:15 

Suomen Cup

Suomen Cup 

 

II

 

 

 

 

LLuja

LLuja 

 

 

 

 

Haka 3

Haka 2 

Haka 2

Huittinen 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

20:45-21:45

20:00-21:00 

Ottelu 18:30

 

17:00-18:00

 

 

 

 

 

 Pyry

 

 

 

 

 

Haka 1

Haka 3 

Haka 1

 

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B

21:00-22:00

 

 

17:15-18:00 

20.00-21.00

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

 

KJT

 

 

Haka 2

 

 

Haka 1 

Haka 3

Kerava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

20:00-21:00 

 

17.30-18.30

 

17:45-18:45

17:00-18:00

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

 

KPK 

 

Raitasport 

 

Raitasport

 

Decens MP

Decens MP

Mänttä

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16:30-17:30

20:15-21:15

18:15-19:15

18:00-19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

Decens MP

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

17.30-19.30

 

AAA/

 

 

 

 

 

 

 

AA

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

 

16:45-17:45

 

 18:45-19:45

Leiri

Leiri

 

Leiri

 

 

     

 

 

 

 

 

Radiokulma

   Tesoma 2

Kivijärvi

Kivijärvi

Kivijärvi

 

 

 

 

 

 

 

 

E-08

 

 

16.15-17.15

 

16.30-17.30

14.45-16.15

17:45-19:15 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 1

 

Tesoma 1

Tesoma 1

Tesoma 1 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 17:30-18:30

15:30-17.45

08.45-10.00

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 Hervanta 1

Haka 3

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

F-09/10

 

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 13:30-14:30

15:30-16:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tesoma 1

 

Haka 3

 Hervanta 2

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

G-

 

15:45-16:45

 

15:30-16:15 

 

13.45-15.15

 

2011/

 

 

 

 

 

 

 

2012

 

Radiokulma

 

 Raitasport

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MV-

 

 

 

 

 

 

 

jäät

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kohot-

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

taret

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

21.00-22.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

 

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

 

JÄÄT