vko 36

2.syys

3.syys

4.syys

5.syys

6.syys

7.syys

8.syys

Joukkue

Maanantai

Tiistai

Keskiviikko

Torstai

Perjantai

Lauantai

Sunnuntai

Mestis

9:30-10:30

9:30-10:30

9:30-10:45

9:30-10:30

12:15-13:15

 

 

 

18:30-19:15

17:45-18:45

 

 

 

 

 

 

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 2

Haka 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miehet

 

20:15-21:15

19:30-20:30

 

 

 

 

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

18:15-19:15

19:30-20:30

17:00-18:00

 

18:15-19:15

Vierasottelu

Vierasottelu

 

 

 

 

 

 

Jokipojat

Ketterä

 

Haka 1

Haka 1

Haka 1

 

Haka 2

Joensuu

Imatra

 

 

 

 

 

 

 

 

B

19:30-20:30

20:00-21:00

17:30-18:30

 

20:00-21:00

Ottelu 17:45

Ottelu 18:45

 

 

 

 

 

 

K-Kissat

Nikkarit Hyri

 

Haka 2

Haka 3

Haka 3

 

Haka 3

Haka 2

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

C1-04

20:00-21:00

 

17.30-18.30

 

17:45-18:45

 

 

 

 

 

 

 

 

Vapaa

Vapaa

 

Raitasport

 

Raitasport

 

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C2-05

 

17:45-18:45

 

16.30-17.30

20:15-21:15

 

18:00-19:00

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

Raitasport

Radiokulma

 

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

D1-06

17.45-18.45

 

18.45-19.45

17.45-18.45

 

18:15-19:15

18:15-19:15

AAA/

 

 

 

 

 

 

 

AA

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

Tesoma 2

Tesoma 1

 

 

 

 

 

 

 

 

D2-07

 

16:45-17:45

 

18.45-19.45

17.30-18:30

Turnaus

Turnaus

 

 

   

 

 

Koovee Cup

Koovee Cup

 

 

Radiokulma

 

Tesoma 2

Hervanta 1

Tesoma 1/2

Tesoma 1/2

 

 

 

 

 

 

 

 

E1-08

 

 

16.15-17.15

 

16.30-17.30

12:15-13:15

Turnaus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 1

 

Tesoma 1

Hervanta 2

Lapua

 

 

 

 

 

 

 

 

E2-09

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

 

15:30-17.45

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

Hervanta 1

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

F1-10

 

 

16.30-17.30

 

16.15-17.15

15:30-17.45

14:15-15:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tesoma 1

 

Haka 3

Haka 3

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

F2-11

 

15:45-16:45

 

 

 

13.45-15.15

13:00-14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radiokulma

 

 

 

Haka 3

Decens MP

 

 

 

 

 

 

 

 

G-12/13

 

 

 

15:30-16:15

 

11:00-12:00

 

jäät

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raitasport

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kohot-

20.45-22.00

 

 

21.15-22.15

 

 

 

taret

 

 

 

 

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

Hervanta 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kilpurit

 

 

 

 

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 2

 

 

 

 

 

 

 

 

Harraste

 

 

21.15-22.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Haka 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuorten

 

 

 

 

20.15-21.15

 

 

Harraste

 

 

 

 

 

 

 

12-16v.

 

 

 

 

Hervanta 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luistelu-

 

 

 

 

 

 

 

koulu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VAKE

 

 

 

 

 

 

 

JÄÄT