vko 32 3.elo 4.elo 5.elo 6.elo 7.elo 8.elo 9.elo
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:30 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 9:30-10:30 9:30-10:30  
  18.30-19.30 18.00-19.00     Vierasottelu    
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2 Ilves Haka 2  
               
Miehet              
II              
               
               
U20 18.45-19.45 17.15-18.15 16.00-17.00 18.45-20.00      
               
  Haka 1 Haka 1 Haka 1 Haka 1      
               
U18 19.45-20.45 18.30-19.30 17.15-18.15 20.15-21.15 20:00-21:00    
               
  Haka 2 Haka 1 Haka 1 Haka 2 Haka 3    
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30 20:15-21:15 18.15-19.15 18.00-20.00
          Ottelu
  Raitasport Raitasport Radiokulma Decens MP Decens MP
               
U16   17:45-18:45   16:15-17:15 17:45-18:45   18.00-20.00
2005         Ottelu
    Radiokulma   Raitasport Decens MP   Decens MP
               
U15 17.45-18.45 16.30-17.30 17.45-18.45   15.00-17.00  
2006         Ottellu  
  Tesoma 1 Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 1  
               
U14   18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30    
2007            
    Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1    
               
U13   20:00-21:00 16.15-17.15   17.30-18:30 17.30-20.30  
2008           Ottelut  
    Haka 3 Hervanta 1   Hervanta 1 Tesoma 2  
               
U11   16.30-17.30   16.15-17.15   15:30-16.30 8.30-11.30
2010               Ottelut
  Hervanta 2   Hervanta 1   Haka 3 Tesoma 1
               
U10     17:30-18:30   16.15-17.15 16.45-17.45  
2011              
      Haka 3   Haka 3 Haka 3  
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00   13.45-15.15  
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Haka 3  
               
Naiset         17.15-19.15
  Ratkeaa ensi  viikolla   Ottelu
          Tesoma 1
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit         21.15-22.15   18.15-19.15
               
          Haka 3   Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15        
               
      Haka 3        
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-              
koulu              
               
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry