vk 42 12.loka 13.loka 14.loka 15.loka 16.loka 17.loka 18.loka
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:15 9:30-10:30 9:30-10:45 9:30-10:30 09:00-10:00    
    14:00-14:45 H3   18:30 VS FPS  @ K-Espoo    
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 1 Haka 2    
               
Miehet 20:30-22:30 20:15-21:15     20:00-21:00 16.45-17.45 16:00-18:15
II HiHo         Kisa-Eagles
  Haka 1 Haka 2     Haka 3 Haka 3 Haka 2
               
U20 19:00-20:00 09:40-10:20   08:15-09:15 H3 19:30-21:45 15:30-16:30 13:00-15:15 
    19:00-20:00 18:40-19:30 TPS Ak    HeKi
  Haka1 Haka 1   Haka 2 Haka 1 Haka 3  Haka 1
               
U18 17:45-18:45 19:00-20:00   18:45-19:45 17:00-17:45  
         @ Ilves Ak  
  Haka 1 Haka 2   Haka 3 Haka 2    
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30   17:45-18:45 17:15-19:15  
        KJK TEAM
  Raitasport Raitasport   Decens Decens  
               
U16   17:45-18:45 16:30-18:30 16:15-17:15 20:15-21:15 19:30-20:30  
2005   Oheinen      @ TUTO
    Radiokulma Vapaa-aikatalo Raitasport Radiokulma Decens  
               
U15 17.45-18.45 18:30-19:30 16.30-17.30 17.45-18.45   17:45-19:45  
2006   Oheinen          @ Hokkarit
  Tesoma 1 Veska Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 2  
               
U14 17:00-18:30 18.45-19.45 16.30-17.30   19:15-20:15
2007 Oheinen  TEHOJÄÄ     MV-JÄÄ
  Autocenter Tesoma 2 Tesoma 1   Decens
               
U13   17:30-18:30 16.15-17.15   17.30-18:30 12:15-13:15 18:00-19:00
2008   Oheinen TEHOJÄÄ        
    Veska Hervanta 1   Hervanta 1 Hervanta 2 Decens
               
U11   16:30-17:30 17:30-18:30 20:15-21:15 09:30-10:45 08:45-10:00 
2010       VS. Lukko   
  Hervanta 2 Haka 3 Tesoma 1 Hervanta 2 Tesoma 1 
               
U10   16:30-17:30 16.15-17.15   11:00-12:00 14:15-15:15
2011   Oheinen    
    Veska Hervanta 1   Hervanta 2 Decens
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00     13:00-14:00
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport     Decens
               
Naiset 20:15-21:15     18.45-19.45 15:00-17:00 13:30-15:30 HE2
           @ Rockets UJK Tesoma 1 PELIT
  Tesoma 2     Tesoma 2 U18 @ HPK 17:00-19:00 TE
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit             19:45-20:45
             
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15       18:30-19:30
               
      Haka 3       Haka 2
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-           13:45-15:15  
koulu              
            Haka 3  
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
               
VAPAITA            
VUOROJA          
           
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry