vk 43 19.loka 20.loka 21.loka 22.loka 23.loka 24.loka 25.loka
Joukkue Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai Lauantai Sunnuntai
Mestis 9:30-10:15 9:30-10:30 9:30-10:45 H2 9:30-10:30 9:30-10:30    
    14:00-14:45 H3  18:30 VS Tuto    @ K-Espoo    
  Haka 2 Haka 2 Haka 1 Haka 2 Haka 2    
               
Miehet 21:00-22:00  20:15-21:15          
II          @ KPK  
  Haka 2  Haka 2          
               
U20 20:15-21:15 19:00-20:00 19:30-20:30 08:15-09:15 H3      
    19:45-20:45  @ Heki  @ Ketterä  
  Haka1 Haka 1 Haka 2 Haka 2      
               
U18 19:45-20:45 19:00-20:00 20:45-21:45 21:00-22:00 17:00-17:45   15:45-18:00
         @ TUTO Lukko
  Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2 Haka 2   Haka 1
               
U17 20:00-21:00   17.30-18.30 20:15-21:15    
         @ KuKi
  Raitasport Raitasport Radiokulma    
               
U16   17:45-18:45 16:30-18:30 16:15-17:15 17:45-18:45 17:00-18:00  
2005   Oheinen      @ TPS Ak
    Radiokulma Vapaa-aikatalo Raitasport Decens Decens  
               
U15 17.45-18.45 18:30-19:30 16.30-17.30 17.45-18.45   17:45-19:45 19:15-20:15 
2006   Oheinen       K-Ahma MV-JÄÄ
  Tesoma 1 Veska Tesoma 1 Tesoma 1   Tesoma 2 Decens
               
U14 17:00-18:30 18.45-19.45 18.45-19.45 16.30-17.30 B @ Tappara B @ K-Ahma
2007 Oheinen       Y 11:30 Ruoska  
  Autocenter Tesoma 2 Tesoma 2 Tesoma 1 Hervanta 2 Y @ Tappara
               
U13   17:30-18:30 16.15-17.15   17.30-18:30 E 09:45 Jilves E @ HC Nokia
2008   Oheinen       S 14:30 Pingviinit  
    Veska Hervanta 1   Hervanta 1 Hervanta 2 S @ KPK
               
U11   16:30-17:30 17:30-18:30 19:00-20:00 16:45-17:45 B @ Leki
2010    TEHOJÄÄ Oheinen    
  Hervanta 2 Haka 3 Veska Haka 3 Y @ Leki
               
U10   16:30-17:30 16.15-17.15 20:00-21:00
2011   Oheinen    @ KPK
    Veska Hervanta 1 Haka 3
               
U9-8   15:30-16:30   15:00-16:00   15:30-16:30   
G 12/13            
    Radiokulma   Raitasport   Haka 3  
               
Naiset 20:15-21:15     20:15-21:15 13:00-15:00 13:15-15:15
          SALO - Haka 1 K-Espoo
  Tesoma 2     Tesoma 1 U18 @ K-Espoo Decens
               
Kohottaret 20.45-22.00     21.15-22.15      
               
  Hervanta 2     Hervanta 1      
               
Kilpurit             20:00-21:00
             
              Haka 2
               
Harraste     21.15-22.15       18:45-19:45
               
      Haka 3       Haka 2
               
Nuorten         20.15-21.15    
Harraste              
12-16v.         Hervanta 2    
               
Luistelu-           13:45-15:15  
koulu              
            Haka 3  
               
VAKE              
JÄÄT              
               
               
             18:15-19:15  
VAPAITA          
VUOROJA        
        Decens  
               

2020 © Koovee Ry. By Great Media

Facebook Edustusjoukkue Koovee Ry